
Doprava zdarma
od 11 990 Kč

Perfektní
zákaznická podpora

Široký výběr
nábytku za rozumné ceny

Tisíce
spokojených zákazníků
CASA 97072
Zrcadlo je vyrobeno z kvalitních LTD desek, které se snadno udržují. Barevné provedení: borovice Andersen / dub Artisan.
Rozměry (š,v,h): 93 x 83 x 5 cm.
| Kategorie: | Zrcadla do předsíně |
|---|---|
| Barva: | Borovice/dub |
| celková hloubka: | 5 cm |
| celková šířka: | 93 cm |
| celková výška: | 83 cm |
| Dekor dřeva: | borovice Andersen/dub Artisan |
| Materiál: | LTD (lamino) |
| Využití nábytku: | předsíň |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.