Servírování

Servírovací vozíky se používají pro pohodlnější servírování pokrmů, ohromte vaše hosty Vaší profesionalitou.

Stránka 1 z 3 - 53 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Ať už máte početnou rodinu, nebo chystáte velkou oslavu či posezení s přáteli, vyzkoušejte servírovací stolky a vozíky z naší nabídky – budou vám skvělým pomocníkem, díky kterému dopravíte na požadované místo veškeré potraviny i nádobí. Navíc si na něm vše zorganizujete, takže budete mít dokonalý přehled o tom, co kde máte.

V naší nabídce kvalitního servírovacího příslušenství české výroby najdete servírovací vozíky v dřevěném i kovovém provedení, servírovací stolky v moderním stylu i s praktickými drátěnými koši, či pojízdné regály zajišťující bezpečné a přehledné přemisťování potřebných věcí. Nechybí tu však ani příruční stolky pro rychlé odložení nepotřebného nádobí, či odkládací podložky na sedačku pro vytvoření bezpečného odkládacího místa.

Veškeré naše výrobky jsou vyráběny v té nejvyšší kvalitě. Najdete je v nejrůznějším designovém, tvarovém, materiálovém i velikostním provedení, takže záleží jen na vás, pro který kousek se rozhodnete, aby skvěle zapadl do vašeho interiéru a sloužil vašim potřebám.

Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 11 990 Kč
Perfektní zákaznická podpora
Perfektní
zákaznická podpora
Prodáváme kvalitní nábytek
Prodáváme kvalitní
bytový nábytek
Tisíce spokojených zákazníků
Tisíce
spokojených zákazníků