Trojmístná rozkládací pohovka, šedá, látka, ASB-C3034 GREY2 ASB-C3034 GREY2

Doprava zdarma
od 11 990 Kč

Perfektní
zákaznická podpora

Široký výběr
nábytku za rozumné ceny

Tisíce
spokojených zákazníků
Rozkládací trojmístná pohovka ASB-C3034 GREY2 je čalouněná šedou prémiovou látkou, která zajišťuje příjemný dotek a snadnou údržbu. Pevná konstrukce z masivního kaučukovníku poskytuje stabilitu a dlouhou životnost. Pohovka nabízí praktickou funkci rozkladu click-clack, která umožňuje rychlou proměnu na pohodlné lůžko pro příležitostné přespání. Součástí je také středový držák nápojů integrovaný v opěradle, který přispívá k většímu komfortu při odpočinku. Design doplňují elegantní dřevěné nohy v přírodním odstínu, které podtrhují moderní a zároveň nadčasový vzhled.
| Kategorie: | Pohovky, lenošky |
|---|---|
| EAN: | 8591957781675 |
| Barva: | šedá |
| Barva nohou: | Přírodní |
| celková hloubka: | 77.0000 cm |
| celková výška: | 76.0000 cm |
| Demontované: | Ano |
| Druh potahové látky: | Látka |
| Funkce: | Rozkládací |
| Highlight 1: | Rozložitelné na lůžko |
| Hmotnost brutto: | 38.2000 kg |
| Hmotnost netto: | 33.9400 kg |
| Karton1: | 182x100x21,5 |
| Materiál: | látka |
| Materiál konstrukce: | Masiv |
| Materiál výplně: | PU pěna |
| Rozměr nohy (cm): | 5 |
| Složení potahu: | 100% polyester |
| Styl: | Moderní |
| Šířka: | 180.0000 cm |
| Typ podnože: | 4 nohy |
| Výrobce: | Autronic |
| Výška područek (cm): | 51 |
| Plocha lůžka: | 180 x 95 |
| Skupina zboží: | Trojmístná rozkládací pohovka |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář