
Doprava zdarma
od 11 990 Kč

Perfektní
zákaznická podpora

Široký výběr
nábytku za rozumné ceny

Tisíce
spokojených zákazníků
Zahradní stolek s kulatou deskou DOGA. Velmi praktický na manipulaci.Vybaveno protiskluzovými nožičkami. Materiál polypropylen fg zajišťuje odolnost vůči UV záření a velice snadnou údržbu.
| Kategorie: | Jídelní, kuchyňské stoly |
|---|---|
| celková hloubka: | 50 cm |
| celková šířka: | 50 cm |
| celková výška: | 40 cm |
| Rozkládání stolu: | bez rozkládání |
| Vnitřní délka: | - |
| Vnitřní šíře: | - |
| Vnitřní výška: | - |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.