Spodní kuchyňská skříňka Sally 80-ZL-2F-BB dřezová, sonoma




Kuchyňská skříňka Sally kombinuje moderní funkčnost s teplým, přírodním vzhledem dvířek v dekoru dub sonoma. Zářivě bílý korpus dodává interiéru nádech lehkosti, zatímco pečlivě promyšlené uspořádání skříněk zajišťuje pohodlí a komfort při každodenním používání. Díky široké nabídce jednotlivých prvků si můžete kuchyň sestavit přesně podle vašich představ a prostorových možností.
Cena skříňky je uvedena BEZ pracovní desky, tu je možno dokoupit z naší nabídky. Z důvodu nutnosti připojení odpadu k dřezu, je skříňka dodávána bez zadní desky a bez police. Skříňka je dodávaná v demontu, součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů.
| Kategorie: | Spodní skříňky |
|---|---|
| celková hloubka: | 48 cm |
| celková šířka: | 80 cm |
| celková výška: | 82 cm |
| Dekor dřeva: | dub sonoma |
| Materiál: | lamino |
| povrch: | mat |
| Typ skříňky: | dřezová |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Zavírání: | klasické |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.