Spodní kuchyňská skříňka Sally 60 DG BB pro vestavnou troubu, sonoma

Doprava zdarma
od 11 990 Kč

Perfektní
zákaznická podpora

Široký výběr
nábytku za rozumné ceny

Tisíce
spokojených zákazníků
Kuchyňská skříňka Sally kombinuje moderní funkčnost s teplým, přírodním vzhledem dekoru dob sonoma. Zářivě bílý korpus dodává interiéru nádech lehkosti, zatímco pečlivě promyšlené uspořádání skříněk zajišťuje pohodlí a komfort při každodenním používání. Díky široké nabídce jednotlivých prvků si můžete kuchyň sestavit přesně podle vašich představ a prostorových možností.
Cena skříňky je uvedena BEZ pracovní desky, tu je možno dokoupit z naší nabídky. Skříňka je dodávaná v demontu, součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů.
| Kategorie: | Spodní skříňky |
|---|---|
| celková hloubka: | 48 cm |
| celková šířka: | 60 cm |
| celková výška: | 82 cm |
| Dekor dřeva: | dub sonoma |
| Materiál: | lamino |
| povrch: | mat |
| Typ skříňky: | pro vestavbu pečící trouby |
| Záruční doba: | 2 roky |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.