
Doprava zdarma
od 11 990 Kč

Perfektní
zákaznická podpora

Široký výběr
nábytku za rozumné ceny

Tisíce
spokojených zákazníků
Moderní rohová sedací souprava Zero je v univerzálním provedení, které lze podle potřeby sestavit jako pravé nebo levé. Je vyrobena z kombinace dvou typů pružin a kvalitní PUR pěny, které zajišťují vysoký komfort sezení. Potah tvoří příjemná látka Kongo. Sedačka je rozkládací a disponuje praktickým úložným prostorem. Menší obrázky jsou pouze dekorační a nejsou součástí dodání. Zboží je dodáváno v demontu.
Rozměry - 244 × 130 cm
Výška: 82 cm
Výška sedu: 43 cm
Hloubka sedu: 54 cm
Plocha na spaní: 122 × 206 cm
| Kategorie: | Rohové sedací soupravy |
|---|---|
| celková hloubka: | 130 cm |
| celková výška: | 82 cm |
| hloubka sedu: | 54 cm |
| Plocha po rozložení: | 122x206 cm cm |
| Rozkládání: | Ano |
| Šířka: | 244 cm |
| Úložný prostor: | s úložným prostorem |
| Výrobce: | FALCO |
| výška sedu: | 43 cm |
| Základní barva: | Kongo 730 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.