
Doprava zdarma
od 11 990 Kč

Perfektní
zákaznická podpora

Široký výběr
nábytku za rozumné ceny

Tisíce
spokojených zákazníků
Velmi praktická rohová sedací soupravy Sandra je vhodná do menších prostor. Pohodlné sezení zaručují pružiny bonel s PUR pěnou. Jednoduchým rozkladem sedací soupravy vznikne lůžko 190x125 cm vhodné k příležitostnému spaní. Sedací souprava má praktický úložný prostor na lůžkoviny. Celkový rozměr sedací soupravy je 240x185 cm.
Rozměry:
- výška celková 92 cm
- výška sedu 44 cm
- hloubka sedu 54 cm
- plocha po rozložení 190x125 cm
| Kategorie: | Rohové sedací soupravy |
|---|---|
| celková výška: | 92 cm |
| hloubka sedu: | 54 cm |
| Plocha po rozložení: | 190x125 cm cm |
| Rozkládání: | Ano |
| Úložný prostor: | s úložným prostorem |
| Výrobce: | FALCO |
| výška sedu: | 44 cm |
| Základní barva: | Salvador 15 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.