Sedací souprava Monaco 1R2 - Inari 95/Madryt 1100

Doprava zdarma
od 11 990 Kč

Perfektní
zákaznická podpora

Široký výběr
nábytku za rozumné ceny

Tisíce
spokojených zákazníků
Sedací souprava Monaco je velmi pohodlá, praktická a nabízí dostatek místa pro odpočinek celé rodiny, nebo posezení s přáteli.
Praktickou stránku zajišťuje možnost rozložení a úložný prostor. Jednoduchým rozkladem vznikne lůžko vhodné k příležitostnému spaní. Pohodlí při sezení zajišťuje výplň sedáků, kterou tvoří kombinace vlnitých pružin s kvalitní PUR pěnou. Při odpočinku, nebo sledování televize Vám zvýší pohodlí polohovací opěrky hlavy. Sedací souprava je potažena kvalitní látkou, která je zkombinovaná s EKO kůží černé barvy.
Celkové rozměry:
205x277 cm
výška 85-101 cm
Po rozložení vznikne plocha pro občasné spaní 128x198 cm.
| Kategorie: | Rohové sedací soupravy |
|---|---|
| celková hloubka: | 96 cm, 277 cm |
| celková výška: | 85-101 cm cm |
| hloubka sedu: | 58 cm |
| Plocha po rozložení: | 128x198 cm |
| Rozkládání: | Ano |
| Šířka: | 205 cm |
| Úložný prostor: | s úložným prostorem |
| Výrobce: | FALCO |
| Výška opěráku: | 47-63 cm |
| Výška područky: | 55 cm |
| výška sedu: | 43 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář