
Doprava zdarma
od 11 990 Kč

Perfektní
zákaznická podpora

Široký výběr
nábytku za rozumné ceny

Tisíce
spokojených zákazníků
LOISIANA LUIS SS je elegantní a pohodlná sedací souprava navržená pro moderní interiéry.
Sedací souprava LOISIANA rozkládací, s úložným prostorem.
Pohodlné sezení zabezpečují kvalitní PUR pěny na pružině vlnovec v sedáku. Nohy – černé. Levé nebo pravé provedení.
Výška sedu 47 cm.
Tato sedací souprava je ideální volbou pro ty, kteří hledají spojení stylu, pohodlí a praktičnosti. Díky svému univerzálnímu designu se snadno začlení do různých typů interiérů a poskytne vám i vašim hostům příjemné místo k odpočinku.
U všech produktů společnosti KASVO s cenou nad 3 tisíce korun je možnost nákupu na splátky.
Ilustrační foto, dodáváno bez dekorací.
| Kategorie: | Rohové sedací soupravy |
|---|---|
| celková hloubka: | 164 cm cm |
| celková výška: | 74/85 cm cm |
| hloubka sedu: | 103/115 cm cm |
| leva-nebo-prava-varianta: | Ano |
| luzko: | 124 x 220 cm |
| Rozkládání: | Ano |
| Šířka: | 255 cm |
| Úložný prostor: | s úložným prostorem |
| vlnovec: | Ano |
| výška sedu: | 47 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.