
Doprava zdarma
od 11 990 Kč

Perfektní
zákaznická podpora

Široký výběr
nábytku za rozumné ceny

Tisíce
spokojených zákazníků
Moderní rohová sedací souprava Lica v pravém provedení je vyrobena z kombinace dvou typů pružin a kvalitní PUR pěny, které zajišťují vysoký komfort sezení. Potah tvoří příjemná látka Legacy. Sedačka je rozkládací a disponuje praktickým úložným prostorem umístěným pod sedákem. Součástí jsou volně ložené polštáře. Dodává se v demontovaném stavu.
Rozměry - 233 × 180 cm
Výška: 85 cm
Výška sedu: 43 cm
Hloubka sedu: 55 cm
Plocha na spaní: 122 × 216 cm
| Kategorie: | Rohové sedací soupravy |
|---|---|
| celková hloubka: | 180 cm |
| celková výška: | 85 cm |
| hloubka sedu: | 55 cm |
| Plocha po rozložení: | 122x216 cm cm |
| Rozkládání: | Ano |
| Šířka: | 233 cm |
| Úložný prostor: | s úložným prostorem |
| Výrobce: | FALCO |
| výška sedu: | 43 cm |
| Základní barva: | Legacy 06 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.