Sedací souprava + křeslo Sandra levá - Berlin 02/10

Doprava zdarma
od 11 990 Kč

Perfektní
zákaznická podpora

Široký výběr
nábytku za rozumné ceny

Tisíce
spokojených zákazníků
Velmi praktický set rohové sedací soupravy a křesla Sandra je vhodný do menších prostor. Pohodlné sezení zaručují pružiny bonel s PUR pěnou. Jednoduchým rozkladem sedací soupravy vznikne lůžko 190x125 cm vhodné k příležitostnému spaní. Sedací souprava má praktický úložný prostor na lůžkoviny. Celkový rozměr sedací soupravy je 240x185 cm.
Rozměry:
- výška celková 92 cm
- výška sedu 44 cm
- hloubka sedu 54 cm
- plocha po rozložení 190x125 cm
Křeslo:
- šířka 85 cm
- hloubka 90 cm
- výška 90 cm
- výška sedáku 44 cm
| Kategorie: | Rohové sedací soupravy |
|---|---|
| celková výška: | 92 cm |
| hloubka sedu: | 54 cm |
| Plocha po rozložení: | 190x125 cm cm |
| Rozkládání: | Ano |
| Úložný prostor: | s úložným prostorem |
| Výrobce: | FALCO |
| výška sedu: | 44 cm |
| Základní barva: | Barlin 02/10 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.