



Moderní sedací souprava Arleta v atraktivním designu nabízí vše pro vaše pohodlí. Disponuje praktickým rozkládacím mechanismem, díky kterému snadno vytvoříte lůžko vhodné pro příležitostné spaní. Součástí je také prostorný úložný prostor umístěný pod otomanem, který je snadno přístupný. Sedačka vyniká vysokým komfortem sezení a díky očalouněným zádům i rozkládací části je vhodná i k umístění do prostoru. Elegantní kovové nožky v zlaté barvě podtrhují její moderní vzhled. Polohovatelné opěrky hlavy pak ještě zvyšují celkový komfort. Dodáváno v demontovaném stavu. Polštářky a dekorace nejsou součástí balení.
Rozměry: 284 × 200 cm
Výška: 74–97 cm
Výška sedu: 42 cm
Plocha pro spaní: 210 × 140 cm
| Kategorie: | Rohové sedací soupravy |
|---|---|
| celková hloubka: | 200 cm |
| celková výška: | 97 cm |
| Plocha po rozložení: | 210×140 cm cm |
| Rozkládání: | Ano |
| Šířka: | 284 cm |
| Úložný prostor: | s úložným prostorem |
| Výrobce: | FALCO |
| výška sedu: | 42 cm |
| Základní barva: | Solar 99 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.