



Sedací souprava Anna 3+1+1 zaujme klasickým retro designem, oblými tvary a pohodlným sezením pro každodenní odpočinek. Souprava se skládá z prostorné pohovky a dvou křesel, které nabídnou dostatek místa pro rodinu i návštěvy.
Pohovka je rozkládací systémem klik-klak, nabízí lůžko pro příležitostné spaní a nechybí ani praktický úložný prostor na lůžkoviny. O komfort se starají sedáky z PUR pěny, vyšší opěrky zad pro pohodlné vstávání a dřevěné prvky z olše, které podtrhují její nadčasový vzhled. Souprava je vhodná do klasických interiérů, obývacího pokoje i na chalupu.
Rozměry:
Trojsed:
Šířka: 225 cm
Výška: 94 cm
Hloubka: 88 cm
Výška sedu: 46 cm
Hloubka sedáku: 56 cm
Křeslo:
Šířka: 85 cm
Výška: 97 cm
Hloubka: 80 cm
Výška sedu: 40 cm
Hloubka sedáku: 56 cm
Šířka sedáku: 48 cm
Po rozložení vznikne plocha pro občasné spaní 186 × 125 cm.
| Kategorie: | Rovné sedací soupravy |
|---|---|
| Barva detailů: | šedá |
| celková hloubka: | 88 cm |
| celková výška: | 94 cm |
| hloubka sedu: | 58 cm |
| Plocha po rozložení: | 186 × 125 cm cm |
| Rozkládání: | Ano |
| Šířka: | 225 cm |
| Úložný prostor: | s úložným prostorem |
| Výrobce: | FALCO |
| výška sedu: | 46 cm |
| Základní barva: | Vibe 95 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.