Rozkládací sedací souprava AGÁTA 3F+1+1 s úložným prostorem, hnědá/Rosita 132/koo




Agata je stále velmi oblíbeným klasickým modelem sedací soupravy v provedení 3F+1+1. Je velmi pohodlná a zároveň praktická. Sedací souprava je rozkládací a samozřejmostí je i úložný prostor. Jednoduchým rozkladem pomocí systému "klik klak" vznikne lůžko k příležitostnému přespání Vaší návštěvy. Sedací souprava je potažena kvalitní látkou a nabízíme ji v několika barvách, ze kterých si určitě vyberete tu nejvhodnější pro Váš obývací pokoj. Výpň sedáků tvoří pružiny v kombinaci s kvalitní PUR pěnou. Tato kombinace zajistí velmi pohodlné sezení. Cena sedací soupravy je uvedena za rozkládací trojsed a dvě křesla.
Rozměry:
trojsed dl.230 cm, hl.90 cm, v.100 cm
křeslo š.90 cm, hl.90 cm, v.100 cm
hloubka sedu 55cm
výška sedu 44cm
plocha pro spaní 120x190 cm
| Kategorie: | Rovné sedací soupravy |
|---|---|
| Barva potahu: | hnědá |
| celková hloubka křesla: | 90 cm |
| Celková hloubka trojsedu: | 90 cm |
| celková šířka křesla: | 90 cm |
| Celková šířka trojsedu: | 230 cm |
| celková výška křesla: | 100 cm |
| Celková výška trojsedu: | 100 cm |
| Materiál: | látka |
| Rozkládání: | Ano |
| Rozměry spací plochy: | 120x190 cm |
| Typ: | Sety 3+1+1 |
| Úložný prostor: | s úložným prostorem |
| výška sedu: | 44 cm |
| Záruční doba: | 2 roky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.