Rozkládací pohovka Deli Mini s úložným prostorem, světle šedá Enjoy 21




Pohovka Deli Mini je vyrobená v jednoduchém a nadčasovém designu, který se hodí do každého prostoru. Své uplatnění najde v obývacím či studentském pokoji, nebo také v pokoji pro hosty. Díky svým rozměrům je vhodná i do malých pokojů. Pohovka je rozkládací a má i praktický úložný prostor. Výplň sedáku tvoří kombinace pružin bonell s kvalitní PUR pěnou. Jednoduchým rozložením pomocí systému klik-klak, vznikne lůžko k občasnému přespání. Pohovku nabízíme v několika barvách. Vzorek látky, ve které bude pohovka dodaná je vyobrazený v doplňkových fotografiích. V ceně pohovky je malý dekorační polštářek. Ostatní vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně.
Úvodní fotografie je ilustrační. Pohovka bude dodána v potahové látce, jejíž vzorek je vyobrazen v doplňkových fotografiích.
| Kategorie: | Pohovky, lenošky |
|---|---|
| Barva potahu: | šedá |
| celková šířka: | 175 cm |
| celková výška: | 80 cm |
| Materiál: | látka |
| Rozkládání: | rozkládací |
| Rozměry spací plochy: | 105x175 cm |
| Úložný prostor: | s úložným prostorem |
| výška sedu: | 40 cm |
| Záruční doba: | 2 roky |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.