



Ke kvalitnímu odpočinku potřebujete pohodlnou sedačku, na které můžete sledovat oblíbené filmy, číst si nebo jen tak relaxovat.
Moderní sedačka Padua nabízí dostatek místa a zároveň obohatí váš obývák. Rozměry sedací soupravy jsou 284×100×196 cm a sedák se nachází v optimální výšce 42 cm.
Sedačka je nejen vzhledově atraktivní, ale potěší vás také svými praktickými funkcemi a ergonomií. Opěrky hlavy, které jsou polohovatelné, přispívají k pohodlnému sezení na sedačce.
Sedáky jsou vyplněny PUR pěnou uloženou na pružině Faliste. Tento ty pružin je vysoce odolný, rovnoměrně rozkládá váhu na celém sedáku a odolává deformaci.
Pokud hledáte elegantní, pohodlnou a kvalitní sedačku, Padua je pro vás jako stvořená.
| Kategorie: | Rohové sedací soupravy |
|---|---|
| celková hloubka: | 196 cm cm |
| celková výška: | 100 cm |
| hloubka sedu: | 58 cm cm |
| leva-nebo-prava-varianta: | Ano |
| luzko: | 124 x 210 cm |
| pruzina: | Faliste |
| Rozkládání: | Ano |
| Šířka: | 284 cm |
| Úložný prostor: | s úložným prostorem |
| výška sedu: | 42 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.