Postel MATIASI 90x200 s úložným prostorem, dub sonoma//bílá

Doprava zdarma
od 11 990 Kč

Perfektní
zákaznická podpora

Široký výběr
nábytku za rozumné ceny

Tisíce
spokojených zákazníků
Postel s úložným prostorem 90x200
materiál: laminovaná dřevotříska
barevné provedení: dub sonoma / bílá
rozměry: (ŠxHxV): 93,4x203,2x40,1 cm
Tloušťka materiálu: 16/22 mm
Nosnost: 100 kg
Bez matrace a roštu.
Dodávané v demontu.
| Kategorie: | Dětské a studentské postele |
|---|---|
| Barva: | bílá |
| celková hloubka: | 203.2 cm |
| celková šířka: | 93.4 cm |
| celková výška: | 40.1 cm |
| Dekor dřeva: | dub sonoma |
| Materiál: | lamino |
| Přistýlka: | Ne |
| Rozkládání: | bez rozkládání |
| Rozměr pro matraci: | 90x200 |
| S osvětlením: | Ne |
| Úložný prostor: | s úložným prostorem |
| Záruční doba: | 2 roky |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.