Postel DAXTON 2K 90cm, s roštem a s úložným prostorem




Hledáte praktickou a přitom stylovou postel pro jednoho? Postel DAXTON 2K je elegantní, vysoká a velmi pohodlná – ideální volba pro dětský, studentský nebo hostinský pokoj.
Postel je vyrobena z kvalitního lamina DTD a stojí na stabilních dřevěných nožkách ve stříbrném odstínu. Její součástí je výklopný lamelový rošt se snadným zvedáním pomocí plynových vzpěr, díky čemuž je přístup k prostornému úložnému prostoru opravdu jednoduchý. Úložný prostor využijete pro lůžkoviny, oblečení nebo sezónní věci.
DAXTON 2K je postel pro volně loženou matraci o rozměru 90 × 200 cm, takže si můžete vybrat přesně tu, která vám nejlépe vyhovuje. Výška sedu s matrací o výšce 20 cm je pohodlných 55 cm, což usnadní vstávání i uléhání.
Postel je dodávána bez matrace.
Další postele s ložnou plochou 90 × 200 centimetrů si můžete prohlédnout tady.
| Kategorie: | Jednolůžkové postele |
|---|---|
| celková hloubka: | 204 cm cm |
| celková výška: | 96 cm |
| dodavano-v-demontu-rozlozene: | Ano |
| drevena: | Ano |
| Materiál: | lamino |
| Nosnost: | 150 kg |
| sirka-cela: | 94,5 cm |
| Šířka: | 90 cm |
| Úložný prostor: | s úložným prostorem |
| výška sedu: | 55 cm cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.