Postel 180x200 cm FLORA + 2 ks matrace 90 cm FUTURA 90




Cenově výhodná nabídka!
Jedná se o 2 ks matrace FUTURA 90 a k tomu postel FLORA.
Popis matrace -
kvalitní oboustranná sendvičová matrace.
Jedna strana je vyrobena z viscoelastické "paměťové ( známé jako líné )" pěny reagující na teplo těla ( 4 cm ). Druhá strana ( 10 cm ) je tvořena z kvalitní PUR pěny ( T30 ).
Rozdílná tuhost pěn dává možnost výběru měkčí nebo tvrdší strany. Matrace je vyrobena z certifikovaných materiálů.
Luxusní potah je s prošitím, snímatelný pomocí zipu a pratelný při 40°C. Jde o kvalitní bílý, lesklý úpletový potah zhotovený z 100% polyesteru. Splňuje požadavky na hygienický a antialergický potah. Maximální zátěž matrace je do 120 kg. Výška matrace je 14 cm + 1 cm potah.
Popis postele -
elegantní postel v klasickém stylu. Zajímavá kombinace kovu a dřeva. Kvalitní masivní dřevo je v barevném provedení dub divoký. Rám je kovový, tak jako i originální mříže v černé barvě na předním i zadním čele. Dřevěné lamely jsou vsazeny do kovového rámu postele. Rošt v ceně. Výška roštu od země je cca 33 cm.
Dodáváme v demontovaném stavu.
| Kategorie: | Manželské postele |
|---|---|
| Barva: | Dub |
| celková hloubka: | 210 cm |
| celková šířka: | 187 cm |
| celková výška: | 91,4 cm |
| Dekor dřeva: | dub divoký/kov černý |
| Materiál: | dřevo / masív, kov, PUR pěna |
| Využití nábytku: | ložnice |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.