



Pohovka MABELL je navržena s ohledem na maximální funkčnost a komfort. Díky své rozkládací funkci se z ní snadno stane prostorné lůžko, které je vhodné pro každodenní spaní. Kvalitní matrace z polyuretanových pěn na lamelovém roštu poskytuje podporu a pohodlí během spánku.
Praktický úložný prostor pod sedákem je odvětrávaný a poskytuje dostatek místa pro uložení vašich věcí. Polohovatelné područky a volné opěrné polštáře umožňují individuální nastavení pro váš maximální komfort.
Pohovka se snadno přemění na prostorné dvojlůžko vytažením sedáku a sklopením opěradla. Velký, snadno přístupný úložný prostor pod sedákem je ideální pro ložní prádlo nebo sezónní oblečení.
| Kategorie: | Pohovky, lenošky |
|---|---|
| celková hloubka: | 95 cm cm |
| celková výška: | 83 cm cm |
| dodavano-v-demontu-rozlozene: | Ano |
| luzko: | 150 x 202 cm |
| Rozkládání: | Ano |
| Šířka: | 202 cm |
| Úložný prostor: | s úložným prostorem |
| výška sedu: | 43 cm cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.