



Objevte moderní dětský a studentský sektor , který spojuje nadčasový design a praktičnost. Nábytek je vyroben z kvalitní LTD desky o tloušťce 16 mm, ve stylovém barevném provedení kašmír s detaily v dekoru dub Sonoma. Zásuvky s plnovýsuvem zajišťují pohodlné a tiché používání.
Díky široké nabídce prvků – komody, policová a šatní skříň, psací stůl, jednolůžková postel a noční stolek – si můžete vytvořit dokonalou sestavu do dětského nebo studentského pokoje podle vlastních představ.
Praktická dvoudveřová policová skříň je ideálním doplňkem do dětského nebo studentského pokoje. Uvnitř se nacházejí police, které poskytuje dostatek prostoru pro oblečení, hračky či školní potřeby. Skříň je vyrobena z kvalitní LTD desky o tloušťce 16 mm a zaujme moderním provedením kašmír s detaily v dekoru dub Sonoma.
Díky kompaktním rozměrům: šířka 60 cm / výška 186,5 cm / hloubka 41,6 cm se hodí i do menších prostor a perfektně ladí s ostatními prvky sektorového nábytku.
Dodáváme v demontu.
Sektorový nábytek je ideálním řešením pro moderní a útulné dětské či studentské pokoje.
| Kategorie: | Skříně do dětského pokoje |
|---|---|
| Barva: | béžová |
| celková hloubka: | 41.600000 cm |
| celková šířka: | 60.000000 cm |
| celková výška: | 186.500000 cm |
| Dekor dřeva: | kašmír / dub |
| Materiál: | LTD (lamino) |
| Využití nábytku: | dětský pokoj |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.