Pro pohodlné vaření

Aby se chvíle strávené vařením staly příjemným zážitkem, měli byste si kuchyni přizpůsobit vlastním představám. Vybírat můžete z naší nabídky sektorových kuchyní s přehledným uspořádáním skříněk. Kombinací dolních a horních skříněk, barových pultů a stolů vytvoříte kuchyň s pěkným designem, ale i perfektní funkčností.

Nejsme jen e-shop ale i přímo kuchyňské studio, vyrobíme Vám jakoukoliv kuchyň od návrhu až po montáž. Vaši kuchyni snů Vám předem zdarma profesionálně navrhneme - zhotovíme 3D návrh kuchyně, který Vám na počítači ukážeme a následně vytiskneme. Nábytek vyrábíme již od roku 2003, máme velké zkušenosti a stovky referencí.

Kuchyňské pracovní desky

Povrch pracovní desky často určuje vzhled celé kuchyně a společně s dvířky skříněk zaujímá jednu z největších ploch v kuchyni. Proto byste výběr kuchyňské pracovní desky neměli podcenit a věnovat mu dostatek času a pozornosti. Volba závisí na stylu využívání, nárocích na kvalitu, materiálu, ceně i dalších faktorech. Zvolit si můžete tu nejvhodnější pracovní desku z našeho širokého sortimentu.

Kuchyňské příslušenství

Abyste svou kuchyni dovedli k dokonalosti, potřebujete ji doplnit designovými prvky, které naleznete v kategorii kuchyňské příslušenství, nádobí, rampy, barové pulty.

 • Kuchyně na míru

  Kuchyně na míru

  Online prodej kuchyní. Kuchyně na míru od nás se vyznačují především vysokou kvalitou a nízkou cenou. Jsme přímo výrobci.

 • Sektorové kuchyně

  Sektorové kuchyně

  Pokud chcete tradiční dispozici kuchyně nebo jste limitováni prostorem, v naší nabídce si vyberete i sektorové kuchyně.

 • Jednotlivé skříňky do sektorové kuchyně

  Jednotlivé skříňky

  Občas je třeba dokoupit jednotlivou skříňku pro vaší kuchyňskou sestavu, naše nabídka vám dá na výběr.

 • Dřezy a vodovodní baterie

  Dřezy a baterie

  Kuchyňské dřezy a baterie si lze u nás vybrat z mnoha druhů. Takové, které se vám budou přesně hodit k vašemu dřezu a dodají tak kuchyni maximální míru estetiky a funkčnosti.

 • Pracovní desky

  Pracovní desky

  Naše kuchyňské pracovní desky testujeme tak, aby zvládly roky používání. Zkuste je také.

 • Dvířka

  Kuchyňská dvířka

  Hledáte dvířka na kuchyň ? U nás si vyberete z různých materiálů i barev.

 • Barové pulty a stoly

  Barové pulty

  Elegantní, vkusné a také moderní, to jsou naše barové pulty a stoly.

 • Sokly ke kuchyňské lince

  Sokly

  V nabídce máme běžné kuchyňské sokly od deseti do patnácti centimetrů, ale také netradiční rozměry.

 • Ostatní příslušenství

  Příslušenství

  Naše rozmanité příslušenství skvěle doplní prostředí vaší kuchyně.

 

Prohlédněte si naši nabídku nábytkových setů, kde si můžete sami sestavit nábytek dle vlastní fantazie, nebo využít nabídku již hotových sestav.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace