Komoda třídveřová s vitrínou POLINA barva borovice andersen

Doprava zdarma
od 11 990 Kč

Perfektní
zákaznická podpora

Široký výběr
nábytku za rozumné ceny

Tisíce
spokojených zákazníků
CASA 97048 Komoda třídveřová s vitrínou je vyrobena z kvalitní LTD v barevném provedení borovice andersen. V naší nabídce najdete široký výběr komponentů této kolekce, které si můžete dokoupit. Dodáváme v demontovaném stavu.
| Kategorie: | Komody a skříňky do obývacího pokoje |
|---|---|
| Barva: | Borovice |
| celková hloubka: | 38 cm |
| celková šířka: | 171 cm |
| celková výška: | 142 cm |
| Dekor dřeva: | borovice andersen |
| Materiál: | LTD (lamino), sklo |
| Využití nábytku: | obývák |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář