Komoda se zásuvkami POLINA barva borovice andersen

Doprava zdarma
od 11 990 Kč

Perfektní
zákaznická podpora

Široký výběr
nábytku za rozumné ceny

Tisíce
spokojených zákazníků
CASA 97048 Komoda dvoudveřová se třemi zásuvkami je vyrobena z kvalitní LTD v barevném provedení borovice andersen. V naší nabídce najdete široký výběr komponentů této kolekce, které si můžete dokoupit. Dodáváme v demontovaném stavu.
| Kategorie: | Komody a skříňky do obývacího pokoje |
|---|---|
| Barva: | Borovice |
| celková hloubka: | 42 cm |
| celková šířka: | 197 cm |
| celková výška: | 88 cm |
| Dekor dřeva: | borovice andersen |
| Materiál: | LTD (lamino) |
| Využití nábytku: | obývák |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář