Kancelářská židle, houpací mechanismus, červená látka, KA-S425 RED KA-S425 RED

Doprava zdarma
od 11 990 Kč

Perfektní
zákaznická podpora

Široký výběr
nábytku za rozumné ceny

Tisíce
spokojených zákazníků
Dopřejte si pohodlí a styl s naší kancelářskou židlí v atraktivní červené barvě z kolekce Autronic. Látkový materiál sedáku zajišťuje příjemný povrch, který je zároveň odolný a snadno udržovatelný. Plastové područky vám poskytnou stabilní oporu během sezení. Mechanika umožňuje houpání, což přispívá k vaší relaxaci. Ergonomický design opěráku s bederní opěrku poskytuje podporu vaší páteře. Skvělá volba pro moderní interiéry i pracovní prostory.
| Kategorie: | Kancelářské židle, křesla |
|---|---|
| EAN: | 8591957647667 |
| Barva: | červená |
| Barva kříže: | Bílá |
| Bederní opěrka: | Ano |
| celková hloubka: | 62.0000 cm |
| celková výška: | 111.0000 cm |
| Čalouněné područky: | Ne |
| Demontované: | Ano |
| Druh potahové látky: | Síťovina |
| Funkce: | Houpací mechanismus |
| Highlight 1: | Pevná bederní opěrka |
| Hmotnost brutto: | 12.0000 kg |
| Hmotnost netto: | 11.5000 kg |
| Karton1: | 67,5x32x59,5 |
| Kolečka: | Na tvrdé povrchy |
| Materiál: | látka |
| Materiál kříže: | Plast |
| Materiál područek: | Plast |
| Materiál výplně: | PU pěna |
| Mechanika: | Houpací mechanismus |
| Nastavitelná výška (cm): | 103-111 |
| Nastavitelná výška sedu (cm): | 49-57 |
| Opěrka hlavy: | Ne |
| Područky: | Ano |
| Styl: | Moderní |
| Šířka: | 60.0000 cm |
| Typ područek: | Pevné |
| Výrobce: | Autronic |
| Výška područek (cm): | 66 |
| Výškově nastavitelný opěrák: | Ne |
| Skupina zboží: | Kancelářská židle |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.