Jídelní židle, žlutá, látka, HC-462 YEL2 HC-462 YEL2

Doprava zdarma
od 11 990 Kč

Perfektní
zákaznická podpora

Široký výběr
nábytku za rozumné ceny

Tisíce
spokojených zákazníků
Elegantní židle od značky Autronic přináší stylový doplněk do vaší jídelny nebo pracovny. Žluté čalounění z kvalitní látky je nejen příjemné na dotek, ale díky ozdobnému prošití do čtverců také vyniká esteticky. Stabilitu a trvanlivost zajišťují kovové nohy, které dodávají moderní vzhled a dlouhou životnost. Tato židle bez područek kombinuje funkčnost a styl pro každý interiér.
| Kategorie: | Jídelní židle do kuchyně |
|---|---|
| EAN: | 8591957644505 |
| Barva: | Žlutá |
| Barva nohou: | Černá |
| celková hloubka: | 60.0000 cm |
| celková výška: | 86.0000 cm |
| Demontované: | Ano |
| Druh potahové látky: | Látka |
| Highlight 1: | Designové prošití |
| Hmotnost brutto: | 6.8200 kg |
| Hmotnost netto: | 6.0400 kg |
| Karton1: | 77x68x53 |
| Materiál: | látka |
| Materiál nohou: | kov |
| Materiál výplně: | PU pěna |
| Otočná: | Ne |
| Područky: | Ne |
| Rozměr nohy (cm): | 3 |
| Styl: | Industriální |
| Šířka: | 52.0000 cm |
| Typ podnože: | 4 nohy |
| Výrobce: | Autronic |
| Skupina zboží: | Jídelní židle |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.