Jídelní stůl TOP
Jídelní stůl TOP
4 790 Kč
7 590 Kč
4 790 Kč
7 590 Kč
4 790 Kč
7 590 Kč
4 790 Kč
7 590 Kč
5 480 Kč
8 780 Kč
5 480 Kč
8 780 Kč
5 480 Kč
8 780 Kč
5 480 Kč
8 780 Kč
5 480 Kč
8 780 Kč
5 480 Kč
8 780 Kč
5 480 Kč
8 780 Kč
5 480 Kč
8 780 Kč
4 650 Kč
6 990 Kč
4 650 Kč
6 990 Kč
4 650 Kč
6 990 Kč
4 650 Kč
6 990 Kč
5 350 Kč
8 000 Kč
5 350 Kč
8 000 Kč
5 350 Kč
8 000 Kč
5 350 Kč
8 000 Kč
5 350 Kč
8 000 Kč
5 350 Kč
8 000 Kč
5 350 Kč
8 000 Kč
5 350 Kč
8 000 Kč
od 4 650 Kč

Doprava zdarma
od 11 990 Kč

Perfektní
zákaznická podpora

Široký výběr
nábytku za rozumné ceny

Tisíce
spokojených zákazníků
Jídelní stůl se zaoblenými rohy. Deska lamino zesílená na 36mm, hrana ABS, masivní podnož.
| Kategorie: | Jídelní, kuchyňské stoly |
|---|---|
| celková hloubka: | 80 cm |
| celková šířka: | 120 cm |
| celková výška: | 77 cm |
| Dekor dřeva: | možnost výběru |
| Materiál: | lamino/masiv |
| Rozkládání: | bez rozkladu |
| S podnoží: | Ne |
| Tvar stolu: | obdelníkový |
| Úložný prostor: | bez úložného prostoru |
| Záruční doba: | 2 roky |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.