Jídelní stůl CALLISTO
Jídelní stůl CALLISTO
13 950 Kč
13 950 Kč
13 950 Kč
13 950 Kč
13 950 Kč
13 950 Kč
13 950 Kč
13 950 Kč
13 210 Kč
13 210 Kč
13 210 Kč
13 210 Kč
13 210 Kč
13 210 Kč
13 210 Kč
13 210 Kč
15 140 Kč
15 140 Kč
15 140 Kč
15 140 Kč
15 140 Kč
15 140 Kč
15 140 Kč
15 140 Kč
17 800 Kč
17 800 Kč
17 800 Kč
17 800 Kč
17 800 Kč
17 800 Kč
17 800 Kč
17 800 Kč
16 510 Kč
16 510 Kč
16 510 Kč
16 510 Kč
16 510 Kč
16 510 Kč
16 510 Kč
16 510 Kč
19 920 Kč
19 920 Kč
19 920 Kč
19 920 Kč
19 920 Kč
19 920 Kč
19 920 Kč
19 920 Kč
od 13 210 Kč

Doprava zdarma
od 11 990 Kč

Perfektní
zákaznická podpora

Široký výběr
nábytku za rozumné ceny

Tisíce
spokojených zákazníků
Jídelní stůl z bukového masivu. Dodáváme v 8 barevných variantách.
| Kategorie: | Jídelní, kuchyňské stoly |
|---|---|
| celková hloubka: | 80 cm |
| celková šířka: | 140 cm |
| celková výška: | 75 cm |
| Dekor dřeva: | možnost výběru |
| Materiál: | masiv |
| Rozkládání: | bez rozkladu |
| S podnoží: | Ne |
| Tvar stolu: | obdelníkový |
| Úložný prostor: | bez úložného prostoru |
| Záruční doba: | 2 roky |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.