Jídelní stůl 80x80cm, mdf DT-X7117 WT DT-X7117 WT

Doprava zdarma
od 11 990 Kč

Perfektní
zákaznická podpora

Široký výběr
nábytku za rozumné ceny

Tisíce
spokojených zákazníků
Jídelní stůl značky Autronic ve skandinávském stylu je perfektním řešením pro menší prostory. Jeho čisté linie a jednoduchý design s centrální kovovou nohou v bílé barvě zajišťují nejen stabilitu, ale také moderní vzhled. Bílá MDF deska s matným povrchem dodává stolu nadčasovou eleganci. Díky čtvercovému tvaru a kompaktním rozměrům je ideální pro menší jídelny nebo kuchyně. Tento stůl nejen že šetří místo, ale zároveň dodává prostoru lehkost a svěžest.
| Kategorie: | Jídelní, kuchyňské stoly |
|---|---|
| EAN: | 8591957645069 |
| Barva: | bílá |
| Barva nohou: | Bílá |
| celková hloubka: | 80.0000 cm |
| celková výška: | 71.0000 cm |
| Demontované: | Ano |
| Highlight 1: | Zaoblené rohy |
| Hmotnost brutto: | 19.0000 kg |
| Hmotnost netto: | 18.5000 kg |
| Karton1: | 14x84x84 |
| Materiál: | MDF |
| Materiál desky: | MDF |
| Materiál nohou: | kov |
| Nastavitelná šířka (cm): | ne |
| Povrchová úprava: | Matný |
| Rozkládání: | Ne |
| Rozměr nohy (cm): | 8 |
| Styl: | Skandinávský |
| Šířka: | 80.0000 cm |
| Tvar desky: | Čtvercový |
| Typ podnože: | Centrální |
| Výrobce: | Autronic |
| Skupina zboží: | Jídelní stůl |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.