Informace o dopravě a platbě

Přepravu veškerého zboží po ČR zajišťuje pro www.nabytek-bydleni.cz přepravní společnost PPL a TOPTRANS. Jedná se o přepravní služby, které zboží rozváží velice šetrně a kvalitně, máme s nimi již dlouholetou zkušenost. Zboží v okolí našeho skladu ( Heřmanův Městec ) rozvážíme přímo vlastními vozy a to zcela ZDARMA.

Zboží je od odeslání doručené k Vám do 24 hodin. Ještě před příjezdem Vám řidič zavolá a dohodne s Vámi čas doručení zásilky.

Nyní můžete nově využít DOPRAVY ZDARMA u vybraných produktů. Tyto produkty jsou označeny textem "DOPRAVA ZDARMA". Produkty s dopravou zdarma budou postupně přibývat.

Je možno objednat si i montáž a výnos zboží. U výnosu je vždy zapotřebí aktivní pomoc kupujícího pokud je zboží těžší než 20 kg. Rozvoz a pomoc s výnosem zajišťuje pouze 1 člověk. Montáže momentálně zajišťujeme zhruba do 100 km od sídla naší společnosti, tedy Nový dvůr 918, Heřmanův Městec.

 

 

Způsoby dopravy
Doprava LJ spol. s r.o. Naše vlastní doprava - doručení po celé ČR 140 Kč
PPL - balíková přeprava PPL - doručení po celé ČR 89 Kč
Toptrans Přepravní služba Toptrans - doručení po celé ČR 147 Kč
Možnosti platby
Bankovním převodem předem Bankovním převodem předem ZDARMA
Dobírka Toptrans Dobírka 40 Kč

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace