Informace o dopravě a platbě

Přepravu většinu zboží po ČR nyní rozvážíme vlastními vozidly a vlastními řidiči. Tato doprava je obzvláště výhodná v šetrnosti přepravy, zde máte opravdu jistotu, že Vám nábytek doručíme v pořádku a nepoškozený. Jen je potřeba počítat s o něco delší dobou dodání, jelikož vždy musíme naplnit danou trasu pro daný směr rozvozu. Pro den doručení Vám určíme dobu dodání zhruba do 2 hodinového časového okna, o termínu a času doručení Vás budeme informovat min. 1 den předem.

 

Dále využíváme i externí přepravní společnosti TOPTRANS a PPL. Jedná se o přepravní služby, které zboží také rozváží šetrně, ale bohužel je zde vždy riziko, že nábytek během této přepravy poškodí, jelikož je nábytek několikrát překládán mezi jednotlivými depy. V případě doručení zboží přepravní službou, je zboží od odeslání doručené k Vám do 24 hodin. Ještě před příjezdem Vám řidič externí přepravní služby zavolá a dohodne s Vámi čas doručení zásilky.

 

Nyní můžete nově využít DOPRAVY ZDARMA u vybraných produktů. Tyto produkty jsou označeny textem "DOPRAVA ZDARMA". Produkty s dopravou zdarma budou postupně přibývat.

 

Velice doporučujeme si přiobjednat smontování, popř. i výnos nábytku. Nábytek Vám odborně smontují naši truhláři u nás v truhlárně. Pokud by byl problém s výnosem, tedy většinou u velkého nábytku, smontování provedeme u Vás doma. Ne každý je technicky zdatný a zkušený, proto tuto službu nabízíme, poplatek za smontování není vysoký v poměru, jakou práci to dá. U výnosu je vždy zapotřebí aktivní pomoc kupujícího pokud je zboží těžší než 20 kg. Rozvoz a pomoc s výnosem zajišťuje pouze 1 člověk. V případě objednání výnosu, nebo montáže, je nutná platba převodem.

 

 

Způsoby dopravy
Osobní odběr Osobní odběr (Heřmanův Městec) ZDARMA
Doprava LJ spol. s r.o. Naše vlastní doprava - doručení po celé ČR 149 Kč
PPL - balíková přeprava PPL - doručení po celé ČR 159 Kč
Toptrans Přepravní služba Toptrans - doručení po celé ČR 159 Kč
Možnosti platby
Hotově (nutné mít hotovost přesně) Hotově (nutné mít hotovost přesně) ZDARMA
Bankovním převodem předem Bankovním převodem předem ZDARMA
Dobírka Toptrans Dobírka 40 Kč

 

Prohlédněte si naši nabídku nábytkových setů, kde si můžete sami sestavit nábytek dle vlastní fantazie, nebo využít nabídku již hotových sestav.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace