Informace o dopravě a platbě

Přepravu veškerého zboží po ČR zajišťuje pro www.nabytek-bydleni.cz přepravní společnost PPL a TOPTRANS. Jedná se o přepravní služby, které zboží rozváží velice šetrně a kvalitně, máme s nimi již dlouholetou zkušenost. Zboží v okolí našeho skladu ( Heřmanův Městec ) rozvážíme přímo vlastními vozy a to zcela ZDARMA.

Zboží je od odeslání doručené k Vám do 24 hodin. Ještě před příjezdem Vám řidič zavolá a dohodne s Vámi čas doručení zásilky.

Nyní můžete nově využít DOPRAVY ZDARMA u vybraných produktů. Tyto produkty jsou označeny textem "DOPRAVA ZDARMA". Produkty s dopravou zdarma budou postupně přibývat.

Je možno objednat si i montáž a výnos zboží. U výnosu je vždy zapotřebí aktivní pomoc kupujícího pokud je zboží těžší než 20 kg. Rozvoz a pomoc s výnosem zajišťuje pouze 1 člověk. Montáže momentálně zajišťujeme zhruba do 100 km od sídla naší společnosti, tedy Nový dvůr 918, Heřmanův Městec.

 

 

Způsoby dopravy
Osobní odběr Osobní odběr (Heřmanův Městec) ZDARMA
Doprava LJ spol. s r.o. Naše vlastní doprava - doručení po celé ČR 140 Kč
PPL - balíková přeprava PPL - doručení po celé ČR 89 Kč
Toptrans Přepravní služba Toptrans - doručení po celé ČR 147 Kč
Možnosti platby
Hotově (nutné mít hotovost přesně) Hotově (nutné mít hotovost přesně) ZDARMA
Bankovním převodem předem Bankovním převodem předem ZDARMA
Dobírka Toptrans Dobírka 40 Kč

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace