Kompletní nabídka sestav pro obývací pokoj

Sestava PROVANCE

Sestava PROVANCE se vyrábí v barevném provedení sosna andersen / dub lefkas. Materiál laminovaná DTD.

Sestava PROVANCE
Ceny od 550 Kč

Sestava DENVER

Sestava Denver se skládá z 20-ti prvků a tento výběr vám zaručí si sestavit nábytek podle svých představ. Nábytek je vyroben z kvalitního lamina 16 mm ( záda a dno zásuvek je z HDF 3,2 mm ) ohraničené ABS páskou v barevném provedení wenge mali a černé barvy.

Sestava DENVER
Ceny od 940 Kč

Sedací souprava COLUMBIA

Kolekce COLUMBIA se skládá nejen z trojsedáku nebo křesla, ale i segmentů, ze kterých si složíte sedačku podle Vašich představ. Tato možnost dodává této kolekci dokonalou variabilitu. Pohodlné sezení zaručují v sedácích vlnovcové pružiny v kombinaci s PUR pěnou.

Sedací souprava COLUMBIA
Ceny od 1 550 Kč

Sedací souprava LIZA

Kolekce LIZA se skládá nejen ze segmentů, ale i trojsedáku, dvojsedáku nebo křesla. Tato možnost dodává kolekci Liza dokonalou variabilitu. Pohodlné sezení zaručují v sedácích vlnovcové pružiny v kombinaci s PUR pěnou. Modul je na zadní straně potažen černou látkou.

Sedací souprava LIZA
Ceny od 1 600 Kč

Obývací pokoj LENA

Moderní obývací stěna, která si zakládá na nejnovějších trendech bydlení. Tato sestava je vyrobena z kvalitního lamina s MDF prvky. Lamino má elegantní 3D strukturu a je odolné proti poškrábání, poškození, vlhkosti a vysokým teplotám. Dvířka dále obsahují MDF lišty s ABS páskou.

Obývací pokoj LENA
Ceny od 1 480 Kč

Sedací souprava ADAM

Elegantní sedací souprava, která svým vzhledem a provedením zaručuje luxus a pohodlí.

Sedací souprava ADAM
Ceny od 10 920 Kč

Sestava TRE

Tento moderní nábytek je součástí sestavy určené do jídelny, ložnice nebo obývacího pokoje. Celá řada se vyznačuje jednoduchými tvary s jedinečnou kombinací barev, které zaručují plné využití prostoru. Celá sestava Tre se skládá z 16-ti prvků a tento široký výběr vám zaručí si sestavit nábytek podle svých představ. Dvířka jsou vyrobena z MDF a korpusy z…

Sestava TRE
Ceny od 1 590 Kč

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace